O NAS

 

 

Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z naszą firmą.  Zajmujemy  się szeroko pojętą poligrafią i usługami z nią związanymi.

Produkujemy elegancką, funkcjonalną i przydatną w każdej sytuacji galanterię biurową, wykorzystywaną do kształtowania i wzmacniania wizerunku firmy.
Zastosowanie wysokiej jakości materiałów pokryciowych oraz skóry pozwala na uzyskanie pożądanych efektów.

Mamy możliwość realizacji indywidualnych zamówień, dzięki czemu produkty dostosowane są do konkretnych potrzeb naszego Klienta.

Oferujemy szereg produktów przeznaczonych dla klientów detalicznych, których szeroki wybór mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz na allegro.

Notatniki, kalendarze książkowe, albumy fotograficzne, wizytowniki, akcesoria biurowe w ciekawych oprawach, zarówno eleganckie i stonowane jak i w radosnych kolorach mogą stanowić doskonały prezent lub pamiątkę. Możliwość indywidualizacji produktów dzięki tłoczeniu, złoceniu lub grawerowaniu dowolnych napisów sprawia, że są one niepowtarzalne.
Oferujemy kalendarze książkowe, również w oprawie indywidualnej, wizytowniki, etui na dokumenty, aktówki, teczki, menu, skorowidze teleadresowe, ekskluzywne albumy i księgi pamiątkowe, albumy na monety, foldery reklamowe, grzbiety do próbników itp.

Możemy zaproponować szeroki wybór kart menu wykonywanych na indywidualne zamówienie. Klient określa format, wzór, kolor, rodzaj tłoczenia oraz pozostałe parametry zamówienia. Wykonujemy zarówno niewielkie ilości jak i duże nakłady. Dodatkowo karty menu mogą być uzupełnione przez płatniki kelnerskie, notesy, rezerwacje itp.: wszystko w tym samym stylu.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą. Oferujemy dobrą cenę i wysoką jakość naszych produktów.